NFOZP a HKP vyhlašují již 10. jubilejní ročník soutěže Zdravotně postižený zaměstnanec roku. Neváhejte a přihlaste své kolegy, zaměstnance a přátele na www.zamestnanecroku.cz
Zrušit Zapomenuté heslo

IT analytk - práce v IT bez bariér

Rozšiřujeme tým analytiků na projektech jednoho z našich nejvýznamnějších zákazníků ve státní správě. Pokud se pohybuješ v IT, máš zkušenosti na podobné pozici, umíš analyticky myslet a skvěle komunikovat, pak je pozice analytika u nás určena právě pro Tebe. Co Tě na této pozici v CCA čeká? Na základě požadavků od zákazníka budeš vytvářet návrhy řešení jejich zapracování do stávající softwarové aplikace. Stále budeš v kontaktu nejen se zákazníkem, ale i s vývojáři, pro které připravíš technické zadání, a s testery. Budeš pečovat o svěřený systém, hledat způsoby, jak vylepšit funkcionalitu aplikace a přinést tak zákazníkům vyšší komfort při jejím používání. V začátcích Ti usnadní práci znalost nástrojů a metodik na podporu analýzy a tvorby modelů (např. Enterprise Architect, Wireframe Sketcher atd.). Ideální pro Tvoji rychlou adaptaci u nás, ne však nejnutnější, jsou zkušenosti s vývojem IS.
Benefity - finanční
Těšit se můžeš na příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu.
Benefity - ostatní
Nabízíme práci na zajímavých projektech pro významného zákazníka ve státní správě, skvěle fungující tým, který Tě podpoří v začátcích i kdykoli jindy, flexibilitu, pružnou pracovní dobu s možností práce z domova, sdílení znalostí napříč profesemi, pravidelné vzdělávací koutky a další vzdělávání, 25 dní dovolené, 3 sick days, 1 den volna pro neziskové aktivity, dobrovolnictví, flexibilní systém zaměstnaneckých výhod s čerpáním dle individuálních preferencí, drobné občerstvení a nápoje na pracovišti, moderní zázemí kanceláří v Plzni s bezbariérovým přístupem, relax zóny, firemní akce a mnoho dalšího.
Požadované PC znalosti
Požadujeme znalosti práce na PC na výborné úrovni, zájem o obor IT a chuť vzdělávat se v oboru.
Pouze sedavéVhodné pro člověka s krátkou “dochodnou“Vhodné pro člověka na invalidním vozíkuMožnost práce z domovaPráce v budově kde je výtah

Nezaujal vás tento inzerát?

Specialista náboru - zkrácený úvazek - pro OZP / Mediateam CZ, s. r. o Jihomoravský kraj HPP 9-17 tis. Dispečer vnitrostátní dopravy / Karitas s.r.o. Kraj Vysočina HPP 13-18 tis. Konzultant/Tester - práce bez bariér / CCA Group a.s. Plzeňský kraj HPP 28-40 tis. Pracovník zákaznického servisu 100 - 120kč/hod PASIVNÍ LINKA / Telemarketing CZ s.r.o. Ústecký kraj HPP 0-1 tis.

Nenašli jste co hledáte?

Zaregistrujte se a řekněte nám co hledáte


Registrovat se