NFOZP a HKP vyhlašují již 10. jubilejní ročník soutěže Zdravotně postižený zaměstnanec roku. Neváhejte a přihlaste své kolegy, zaměstnance a přátele na www.zamestnanecroku.cz
Zrušit Zapomenuté heslo

Programátor - práce v IT bez bariér

Pro naše nové projekty v oblasti vývoje webových aplikací hledáme vývojáře a parťáka, který bude přínosem pro celý tým a kterého zajímá výsledek, a tedy úspěch všech. Budeš součástí špičkového týmu vývoje nových informačních systémů, který sleduje nové trendy a neustále se rozvíjí. Staneš se kolečkem v soukolí vývoje webových a mobilních aplikací v různých oblastech, ať už se jedná o státní správu, zdravotnictví, zemědělství apod. V rámci projektů se budeš moci zařadit k ostatním členům, kteří vyznávají interní organizaci týmu vybranými principy agilní metodiky Scrum. Představujeme si, že máš zkušenosti s vývojem aplikací, jsi týmový hráč a uvědomuješ si, že úspěch celého projektu závisí na celém týmu. Chceš se neustále zdokonalovat a seznamovat s nástroji, technologiemi a aplikacemi používanými v CCA, ale i těmi, které tu zatím nevyužíváme. Máš-li tvůrčí schopnosti, rozhled v oboru, obecné znalosti, jak vypadají moderní aplikace a jak se chovají, a týmovost Ti říká pane, pak budeš v našich týmech vítán/a s otevřenou náručí. A jak na našich nových projektech pracujeme? Frontend vyřešíme pomocí Frameworku Angular. Backend píšeme v moderním, udržitelném a čistém kódu v Javě (Framework Spring). Při implementaci řešení potkáš Enterprise Architect, GitLab, SonarQube, SoapUI, KIWI, Teams, SharePoint, JIRA a další.
Benefity - finanční
Těšit se můžeš na příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu.
Benefity - ostatní
Nabízíme práci na zajímavých projektech pro významného zákazníka ve státní správě, skvěle fungující tým, který Tě podpoří v začátcích i kdykoli jindy, flexibilitu, pružnou pracovní dobu s možností práce z domova, sdílení znalostí napříč profesemi, pravidelné vzdělávací koutky a další vzdělávání, 25 dní dovolené, 3 sick days, 1 den volna pro neziskové aktivity, dobrovolnictví, flexibilní systém zaměstnaneckých výhod s čerpáním dle individuálních preferencí, drobné občerstvení a nápoje na pracovišti, moderní zázemí kanceláří v Plzni s bezbariérovým přístupem, relax zóny, firemní akce a mnoho dalšího.
Požadované vzdělávání
IT vzdělání, příp. praxe na dané pozici
Požadovaná praxe
Praxe v oblasti programování
Pouze sedavéVhodné pro člověka s krátkou “dochodnou“Vhodné pro člověka na invalidním vozíkuMožnost práce z domovaPráce v budově kde je výtahMožnost práce se speciálními pomůckami pro člověka se sluchovým postižením

Nezaujal vás tento inzerát?

Specialista náboru - zkrácený úvazek - pro OZP / Mediateam CZ, s. r. o Jihomoravský kraj HPP 9-17 tis. Dispečer vnitrostátní dopravy / Karitas s.r.o. Kraj Vysočina HPP 13-18 tis. Konzultant/Tester - práce bez bariér / CCA Group a.s. Plzeňský kraj HPP 28-40 tis. Pracovník zákaznického servisu 100 - 120kč/hod PASIVNÍ LINKA / Telemarketing CZ s.r.o. Ústecký kraj HPP 0-1 tis.

Nenašli jste co hledáte?

Zaregistrujte se a řekněte nám co hledáte


Registrovat se