NFOZP a HKP vyhlašují již 10. jubilejní ročník soutěže Zdravotně postižený zaměstnanec roku. Neváhejte a přihlaste své kolegy, zaměstnance a přátele na www.zamestnanecroku.cz
Zrušit Zapomenuté heslo

vedoucí divize ppro oblast Jičín + Vrchlabí

Náplň práce: - práce na PC – základní znalost programů Excel, Word - kontrola výkonu činností strážní služby - zabezpečení převzetí nových objektů ostrahy - kontrola organizace školení strážných a jejich účast na školení - porady na vedení společnosti - přímá pomoc při vyplňování výkazů práce - pracovní činnost z hlavní části v terénu na přidělených objektech ostrahy - zabezpečení pracovních a školících podmínek pro zaměstnance na přidělených střediscích Požadujeme: - minimálně SŠ vzdělání - spolehlivost a flexibilitu - certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou - praxe v oboru bezpečnostních služeb výhodou - vhodné i pro OZP, OZZ - výpis z rejstříku trestů - řiď.průkaz B a aktivní řidič Nabízíme: - pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování - zázemí stabilní firmy - možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E     - služební vozidlo, notebook a telefon - mzdové ohodnocení 24.000 Kč + odměna za činnost 0 – 10.000 Kč (dle kvalifikace, zkušeností a výsledků)
Požadované vzdělávání
Certifikát strážného 68-008-E
Požadované PC znalosti
Excel, Word
Možnost práce z domovaNemohu zvedat těžká břemena

Nezaujal vás tento inzerát?

Obsluha čistírny a samoobslužné prádelny / Building & Law spol. s r.o. Hlavní město Praha HPP 0-1 tis. 120 Kč / h Distributor/ka reklamních letáků – vhodné i pro OZP / Česká distribuční k.s. {} HPP 4-9 tis. strážný,vrátný - Vrchlabí / OKO69,s.r.o. Královéhradecký kraj HPP 105 Kč / h vedoucí divize ppro oblast Jičín + Vrchlabí / OKO69,s.r.o. Královéhradecký kraj HPP 24-34 tis.

Nenašli jste co hledáte?

Zaregistrujte se a řekněte nám co hledáte


Registrovat se