Zrušit Zapomenuté heslo

Mediateam CZ, s. r. o

Chráněný pracovní trh, Administrativa, Doprava, zásobování a logistika, Gastronomie a pohostinství, Ostraha a bezpečnost, Zákaznický servis

Mediateam CZ je od roku 2015 férovým zaměstnavatelem OZP se skutečným zájmem o člověka. Zákazníkům nabízí profesionální služby, zaměstnancům individuální přístup, respekt a partnerství. V současnosti zaměstnává více než 100 zaměstnanců z řad OZP a stále se rozrůstá. Specializuje se na zpracování listovních zásilek od jejich tisku až po doručení, aktivní a pasivní telemarketing, na přepravní a logistické služby. Prostřednictvím projektu „Káva, která pomáhá“ podporuje projekty a osoby, které pomoc potřebují nebo si ji zaslouží.
Pracovník call centra - práce určena pro OZP - zkrácený úvazek / Mediateam CZ, s. r. o Zlínský kraj HPP 18-22 tis. Pracovník call centra - práce určena pro OZP - zkrácený úvazek / Mediateam CZ, s. r. o Jihomoravský kraj HPP 18-22 tis. Kurýr/kurýrka pro rozvoz jídel - i bez zkušeností - pouze pro invalidní důchodce / Mediateam CZ, s. r. o Jihomoravský kraj HPP 17-20 tis. Pracovník recepce - noční směny – vyhrazeno pro OZP / Mediateam CZ, s. r. o Hlavní město Praha HPP 10-12 tis. Pracovník call centra - práce určena pro OZP - zkrácený úvazek / Mediateam CZ, s. r. o Pardubický kraj HPP 18-22 tis. Pracovník call centra - práce určena pro OZP - zkrácený úvazek / Mediateam CZ, s. r. o Zlínský kraj HPP 18-22 tis. Pracovník call centra - práce určena pro OZP - zkrácený úvazek / Mediateam CZ, s. r. o Jihomoravský kraj HPP 18-22 tis. Pracovník recepce – vyhrazeno pro OZP / Mediateam CZ, s. r. o Hlavní město Praha HPP 120 Kč / h Kurýr/kurýrka pro rozvoz jídel - i bez zkušeností - pouze pro invalidní důchodce / Mediateam CZ, s. r. o Hlavní město Praha HPP 17-20 tis. Kurýr/kurýrka pro rozvoz jídel - i bez zkušeností - pouze pro invalidní důchodce / Mediateam CZ, s. r. o Jihomoravský kraj HPP 17-20 tis. Kurýr/kurýrka pro ranní rozvoz novin - i bez zkušeností - pouze pro invalidní důchodce / Mediateam CZ, s. r. o Jihomoravský kraj HPP 6-12 tis.