Pro správné fungování webu je, ve vašem prohlížeči, nutné zapnout JavaScript

pozor, některé funkce jsou dostupné až po zaplacení

Tesco Stores ČR a.s.

OTEVŘENÝ TRH PRÁCE, Administrativa, Doprava, zásobování a logistika, Informační technologie, Kvalita a kontrola jakosti, Management

V rámci stále se vyvíjejícího odvětví, jako je maloobchod, je zásadní právě naše schopnost přinášet inovace, přičemž věříme, že klíčem našeho úspěchu jsou naši kolegové a kolegyně.

Jsme společnost, která dává všem stejné příležitosti a ve svých řadách uvítá každého, kdo se ztotožňuje s našimi hodnotami. Nabízíme flexibilní pracovní prostředí s neformální a přátelskou kulturou, která Vám umožní být sám/a sebou a být dobrý/á v tom, co děláte.

Pojem „každý je vítán“ pro nás znamená přijmout lidi takové, jací jsou, bez jakýchkoliv předsudků a oceňovat jejich přínos pro společnost.

Víme, že výraz „diverzita“ je často spojován se zřetelnými odlišnostmi, jako jsou pohlaví, věk nebo rasa. Právě proto místo něj záměrně používáme výraz „různorodost“. To je pro nás skutečně důležité, protože se domníváme, že podstatný je širší soubor různých aspektů, například dosažené vzdělání, způsob práce, pečovatelské povinnosti a duševní i fyzické zdraví, včetně aspektů diverzity, které jsou vidět.